Rus gence işkence ve tecavüz ettiler

Aynı anda iki kadınla birden ilişki yaşıyordu. Bu durumu öğrenen kadınlar, Rus gence önce işkence yaptı, daha sonra da tecavüz etti

ŞİŞELER VE BIÇAKLA İŞKENCE

Rusya’nın başkenti Moskova’da 27 Nisan çarşamba günü yaşanan olayda, Alexander S. (24) isimli öğrenci, sevgilisi Anastasia K.’nın daveti üzerine (35) onunla evinde buluşmaya gitti. TV yapımcısı olan Anastasia ile buluşmaya gelen genç adam, diğer sevgilisi Viktoria F.’nin de (24) aynı evde olduğunu gördü. Üniversite öğrencisi Viktoria F. ile Anastasia K., Alexander’ı önce sandalyeye bağladı. Daha sonra genç adamın vücudunu bıçak ve kırık şişelerle kestiler.

ÇIRILÇIPLAK SOKAĞA ATTILAR

Gözü dönmüş iki kadın, daha sonra cinsel fantezi oyuncağı kullanarak genç adama tecavüz etti. Korkunç işkence bir saatten fazla sürdü. Genç adamı öldürmek istediklerini söyleyen kadınlar, işkence sonrasında Rus genci çıplak vaziyette ve kanlar içinde kapı dışarı etti. Gözü dönmüş iki kıskanç kadın, daha sonra Alexander’ın kıyafetlerinin dahil olduğu her şeyi pencereden sokağa attı. Alexander, çevreden geçenlerin acil yardım hattını araması sonrasında hastaneye kaldırıldı. İki zanlı, bir sonraki duruşmaya kadar tutuklu yargılanacak.